Technické listy

Produkt Vlastnosti Aplikace Technický list
Mariseal® 250 Elastická, tekutá, jednosložková, polyuretanová, vodě odolná izolace -membrána, používaná pro dlouhodobou ochranu a hydroizolaci . Vynikající přilnavost na širokou škálu podkladů, velká přemosťovací schopnost vůči
prasklinám, velký odpor proti vodě, tažnost až 900%, odolná vůči UV záření a přitom dovoluje povrchu dýchat.. Zůstává pojízdná i při vysokých teplotách, jelikož neměkne. Odolává teplotám od – 30 st. C do + 80 st. C.Testována a certifikována neměckou zkušebnou MPA Braunschweig podle nejnovější evropské normy ETAG 005 pro tekuté hydroizolační nátěry, DIN 1948 pro hydroizolaci a udržování mechanických vlastností po dlouhou dobu metodou zrychleného stárnutí.
Hydroizolace na střechy, terasy, balkóny, vlhké prostory (koupelny, kuchyně, atd.) pod kachličky. Vhodná na betonové stavby, mostovky, zelené střechy, fontány, květinové záhony.
Aplikace válečkem nebo nástřikem (airless).
Spotřeba při 2 – 3 vrstvách
1,5 – 2,5 kg/m2

Technický list
Mariseal® 400 Vysoce elastický, nežloutnoucí, jednosložkový, polyuretanový, vrchní nátěr k dlouhodobé ochraně izolačních membrán.
Maximální odolnost UV záření, barevná stálost i v tmavých barvách, odolnost stojaté vodě, změnám teplot a povětrnostním vlivům.
Testována a certifikována státní zkušebnou MPABraunschweig, že se neodírá(nekříduje), zachovává si své vlastnosti po dlouhou dobu i po zkoušce zrychleného stárnutí.
Ochrana hydroizolační membrány Mariseal.
Aplikace válečkem nebo nástřikem (airless).
Doporučen pro plochy slehkým provozem.
Spotřeba při 1 – 2 vrstvách
0,150 – 0,250 kg/m2

Technický list
PUREX NG-0440NF

Technický list

PUREX NG-0430 Dvousložkový, polyuretanový, surovinový systém pro vytváření tepelných izolací z tuhé polyuretanové pěny,
stříkací metodou.
Zejména doporučován pro izolace a těsnění
stropních a nástěnných povrchů, jak uvnitř, tak i zevnitř izolovaných povrchů. Obsahuje chemickou sloučeninu
typu HFC s nulovou hodnotou Potenciálu narušení ozónu ODP = 0.

Technický list
PUREX NG-0810NF Dvousložkový surovinový systém pro vytváření polotuhé, polyuretanové pěny s nízkou hustotou a otevřenou
strukturou buněk.
Může se
používat k izolaci stěn, stropů a podlah a také půdních prostor a podkroví.

Technický list

PUREX AMINE 22 Dvousložkový polymočovinový surovinový systém pro vytváření vodotěsného vysoce kvalitního povlaku určeného mimo jiné k aplikaci na polyuretanové pěny nástřikové, betonové, ocelové a na dřevo. Náš výrobek poskytuje hotovému povlaku dokonalé mechanické vlastností. PUREX AMINE 22 je čistou polymočovinou, která umožňuje rychle tvrdnoucí bezespárové povlaky, které jsou aplikované pomocí nástřikového agregátu tak, kde se vyskytuje nutnost zajištění podkladu proti vodě a kde jsou vyžadovány dobré mechanické vlastnosti hotové hydroizolace. Povlaky z PC AMINE 22 jsou využívané jako protikorozní a hydroizolační povlaky. Nástřik polymočoviny umožňuje dosáhnout konstantní ochranu ocelových a betonových konstrukcí, které jsou vystaveny na působení chemického prostředí, dlouhodobé UV záření a vody. Tyto povlaky jsou používány zejména jako ochrana základů, střech sklepů, balkónů, teras jako opravný systém bituminózních střešních krytin, vnějších ocelových povrchů nádrží pozemních i podzemních (včetně LPG), skladových vodních nádržích, včetně demineralizované vody, nádrží čističek vod, stokových kanálů, okapů a potrubních částí, betónových nádrží, zvláště pak pro skladování tekutin, objektů, které jsou vystaveny těžkým provozním podmínkám, zejména tam, kde netěsnost betonu způsobuje promrzávaní betonu, což vede k praskání a drobení, ostatních komplikovaných tvarů. Povlak PUREX AMINE 22 může měnit barvu v důsledku působení UV záření. V případě nutnosti získání stálé barvy, doporučujeme navíc zajistit povlakem odolným na UV záření.

Technický list